Zegary

Zegary na ścianę – idealne dodatki do każdego wnętrza

Odmierzają czas… ale mogą być również intrygującymi dodatkami do każdego wnętrza. Proponowane przez Bon’ Art Decor zegary ścienne i stojące to fascynujące ozdoby, jakie znakomicie wpisują się w różne aranżacje. Wykonane z dbałością o detale, nawiązujące do modnych nurtów wnętrzarskich, ekskluzywne, jak i nieco prostsze, z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym sobie niebanalny styl i piękno. Należysz do takiego grona? Zatem zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą!

Zegary w najróżniejszych stylach

Jesteś zwolennikiem klasycznie zaaranżowanych przestrzeni? Najlepiej czujesz się w pomieszczeniach utrzymanych w klimacie loftu czy industrialnym? A może pragniesz, by Twój salon, sypialnia czy któryś z pozostałych pokojów, były urządzone w nowoczesnym duchu? Wybierając ekskluzywne zegary na ścianę i stojące, dostępne w poniższym katalogu, masz pewność, że świetnie wpasują się w aranżację, jaką planujesz wprowadzić w swoim mieszkaniu czy biurze.

Proponujemy artykuły dekoracyjne, rewelacyjnie korelujące z różnymi wnętrzami. Dostępne tu czasomierze nawiązują m.in. do ducha przełomu XIX i XX wieku – jednej z najbardziej intrygujących epok, gdy technologia dynamicznie się rozwijała, a niezwykłe wynalazki były wręcz dziełami sztuki. Sprzedajemy także zegary ścienne i ekskluzywne modele stojące o bardziej „technicznym” charakterze. Koła zębate, surowe formy… czy to nie brzmi jak recepta na idealną ozdobę do loftu lub industrialnego mieszkania? Dostarczamy też produkty odpowiadające wyglądem epokom klasycznym – pasujące do stylu gustawiańskiego czy tradycyjnego angielskiego.

Jak wybrać zegar do swojego wnętrza?

Dobór zegara – czy to na ścianę, czy stojącego – powinien w pierwszej kolejności zależeć od rodzaju aranżacji, a następnie – od typu samego artykułu. Ścienne znakomicie wypełnią puste powierzchnie, zastępując obrazy czy wiszące kwiaty. Z kolei ekskluzywne modele stawiane na krótkiej nóżce to doskonałe ozdoby komody czy biurka. Podłogowe czasomierze zaś to rewelacyjna opcja do dużych przestrzeni. Pamiętaj, aby dekoracja ta pasowała również kolorystycznie do reszty wnętrza – lub wprost przeciwnie – mocno z nią kontrastowała.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3