Sztuczne rośliny

Marzy Ci się więcej zieleni w domu, biurze lub restauracji, ale nie masz niestety zbyt dużo czasu na dbanie o żywe okazy z kwiaciarni? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje. Przepiękne sztuczne rośliny doniczkowe ze sklepu internetowego BonArtDecor.pl sprawią, że najbardziej ascetyczna aranżacja od razu nabierze rumieńców!

Wszystkie produkty prezentują się bardzo realistycznie i stanowią oryginalny element dekoracyjny, który sprawdzi się w dosłownie każdym wnętrzu. Pośród nich kryją się zarówno duże kwiaty hortensji idealne do wazonu, jak i wykonane z dbałością o najmniejsze detale rośliny wiszące na ścianę. Zadbaliśmy nawet o jaśniejsze przebarwienia wokół nerwów liściowych, więc te nietuzinkowe ozdoby są praktycznie nie do odróżnienia od swoich żywych odpowiedników.

Sztuczne rośliny doniczkowe w dużym rozmiarze – ogrom piękna do Twojego salonu

Zapoznaj się z całym asortymentem, a szybko przekonasz się, że nie zabrakło także Twoich ulubionych gatunków. Wkrótce na meblach lub parapetach w Twoim mieszkaniu mogą zadomowić się wiernie odwzorowane cykasy, filodendrony, paprocie albo soczyście zielone difenbachie. Wolisz doniczkowe piękności o nieco większych gabarytach, takie, które świetnie będą się prezentować ustawione na podłodze przy ścianie? Nie ma żadnego problemu – niektóre z naszych propozycji mają nawet 190 cm! Sztuczne rośliny duże to m.in. areka, fikus, kolokazja i monstera.

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób ozdobić np. kuchnię albo jadalnię, z pomocą przychodzą sztuczne rośliny wiszące. Polecamy choćby trzykrotki i fitonie, ale warto również zwrócić uwagę na duży eukaliptus z łatwymi do formowania elementami pnącymi. Łącząc kilka produktów z kolekcji Mica Decorations łatwo stworzysz majestatyczną, zieloną ścianę, która pod względem estetyki w niczym nie będzie ustępować aranżacji złożonej z żywych okazów doniczkowych, nie wymaga za to jakiejkolwiek pielęgnacji. Wybierz ulubione sztuczne rośliny na ścianę i zaprojektuj własny ogród wertykalny – to idealny sposób na ożywienie ciemnych pomieszczeń, w których nawet mało wymagające gatunki wiszące nie miałyby zbyt dużych na przeżycie.

Złóż zamówienie i odmień swoje wnętrza dzięki wysokiej jakości sztucznym roślinom doniczkowym!

Wyświetlanie 1–24 z 42 wyników