Świeczniki

Świeczniki metalowe, szklane na stół

Lubisz zapalać świeczki? Napawać się unikalnymi kompozycjami zapachowymi, które uzupełniają klimat Twojego domu? Zadbaj o to, by mieć w czym postawić świece – stylowe świeczniki złote, szklane, idealne na stół, komódkę czy stolik nocny to rewelacyjny sposób, by podkreślić klimat całego pomieszczenia. Są to produkty wykonane w różnych stylach, dzięki czemu świetnie komponują się zarówno z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi lub nawiązującymi do nurtu boho. Przejrzyj już teraz nasz asortyment – odnajdź artykuły, jakie zaskarbią sobie Twoje serce.

Świeczniki – sposób na ocieplenie wnętrza

Delikatnie pełgający płomień świecy to znakomity sposób na stworzenie przytulnej atmosfery. Ogień od zawsze towarzyszył człowiekowi i – choć ma ogromną siłę – okiełznany był (i jest!) przyjacielem, który niejednokrotnie ratował życie. Dzisiaj może gościć w zamkniętych wnętrzach m.in. w kominku… albo w stylowych, np. złotych, ceramicznych czy szklanych świecznikach – idealnych na stół czy inny mebel w pomieszczeniu.

Wieczór spędzony przy zapalonych świeczkach pomaga się odprężyć po całym dniu. Szczególnie jeśli są to produkty zapachowe wykonane z naturalnych surowców. Prezentowane tu artykuły z kolei będą ich niebanalną ozdobą. Świeczniki na świece dostępne w Bon’ Art Decor to małe arcydzieła. Złote, chromowane, w kolorze starego żelaza czy nawiązujące do motywów etnicznych lub naturalnych – są niezwykle stylowe. Będą oryginalną dekoracją stołu czy ławy, skutecznie wyznaczając ich punkt centralny i budząc zaintrygowanie.

Jaki świecznik będzie pasował do Twoich pomieszczeń?

Nawet tak pozornie niewielkie elementy, jak świeczniki na świece, powinny odpowiednio korelować z wystrojem wnętrza. Złote w prostej formie rewelacyjnie pasują zarówno do aranżacji glamour, jak i nowoczesnych. Metalowe akcesoria o surowym designie, imitujące zużyte części maszyn czy stare lampiony, pięknie udekorują stół w pokojach urządzonych w duchu industrialnym, a nawet rustykalnym. Stylowe dekoracje zaś, nawiązujące do klimatu etno lub naturalnego to znakomite rozwiązanie do pomieszczeń zaaranżowanych w duchu boho.

Odnajdź swoją inspirację w Bon’ Art Decor. Wybierz ozdoby do swojego domu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12