Obrazy

Ozdoby bez wątpienia są tym, co nadaj pomieszczeniu unikalny charakter — jedni nazwą to urzekającym klimatem, inni po prostu duszą. Faktem jednak jest, że gołe ściany rzadko kiedy budzą pozytywne skojarzenia. W tej kategorii naszego sklepu internetowego czekają na Ciebie eleganckie obrazy do salonu, dzięki którym Twój pokój nabierze zupełnie nowego wyrazu. Wybieraj spośród wielu wzorów i motywów, aż odnajdziesz ten, który powędruje prosto do Twojego mieszkania. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy również bogaty wybór formatów — zapraszamy!

Obrazy do pokoju — poznaj naszą kolekcję!

Co konkretnie czeka na Ciebie w ramach tej kategorii? Obrazy na ścianę do salonu to cała gama eleganckich propozycji, przywodzących na myśl estetykę orientalną (z naciskiem na daleki Wchód oraz Afrykę), a momentami nawet styl boho. Nie brak tutaj portretów, pejzaży, wizerunków zwierząt, a nawet rycin, map oraz przedmiotów użytku codziennego. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy motywów kwiatowych — róże w stylu vintage to świetna propozycja do każdego pokoju. Drewniane ramy dodają naszym kompozycjom charakteru, który w połączeniu z klasycznym wystrojem wnętrza rozwija skrzydła. Jeśli szukasz dekoracji, które kryją w sobie wartościową historię, ta kategoria jest dla Ciebie!

Wśród naszych propozycji znajdziesz obrazy do pokoju na klasycznym płótnie, a także egzemplarze malowane na papierze z recyklingu. Ta ostatnia opcja zgodna jest filozofią zrównoważonego życia i poszanowania dla natury, co świetnie pokrywa się również z samą treścią dekoracji dostępnych w tej kategorii. Szczegółowe informacje na temat wymiarów, wykorzystanych technik oraz materiałów znajdziesz w opisach konkretnych pozycji.

Wyjątkowe obrazy na ścianę do salonu!

Zacznij odkrywać naszą kolekcję i zapoznaj się z pełnym wymiarem tej kategorii! Obrazy na ścianę do salonu to świetny sposób, by ożywić wnętrze. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych sekcji naszego sklepu, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej wspaniałych dekoracji!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12