Dekoracje ścienne

Przestrzeń, w której mieszkamy, zwykle stanowi pewnego rodzaju odbicie naszych własnych doświadczeń, wartości oraz upodobań. Dlatego też ważne jest, aby otaczać się przedmiotami, które pokrywają się z naszym własnym poczuciem estetyki. W tej kategorii naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie bogata kolekcja ozdób, które pozwolą Ci nadać swojemu wnętrzu intymny i unikalny charakter. Znajdziesz tutaj wyjątkowe dekoracje ścienne do salonu lub przedpokoju — nie brak tu ozdób metalowych, jak również propozycji z drewna czy też żywicy. Odkrywaj nasza ofertę i zdecyduj, które z nich powędrują wprost do Twojego domu!

Dekoracje ścienne — poznaj nasze propozycje!

W ramach tej sekcji możesz liczyć na sporą różnorodność. Twojej uwadze polecamy chociażby dekoracje ścienne metalowe — idealne do salonu czy przedpokoju. Ozdoby te utrzymane są w stylu vintage, gdzie misterne zdobienia doskonale współgrają z postarzaną powierzchnią srebrnego metalu okrytego patyną. Do wyboru masz kilka różnych kształtów, w tym okrągłe rozety oraz warianty kwadratowej o regularnych, geometrycznych zdobieniach. Możesz także postawić na srebrne skrzydła, które sprawdzą się w każdej aranżacji.

Nasza oferta dekoracji ściennych to także intrygujące maski w stylu weneckim oraz cała gama ozdób drewnianych utrzymanych w estetyce marynarskiej. Tutaj na uwagę zasługują chociażby miniaturowe wiosła oraz boje na sznurkach. Ozdoby z żywicy mają z kolei imitować konstrukcje z rzeźbionego drewna — nasza kolekcja obejmuje między innymi bogato zdobione półki.

Ozdoby na ścianę — zapraszamy!

To oczywiście nie wszystko! Zachęcamy do samodzielnego odkrywania naszego zbioru wspaniałych dekoracji ściennych do salonu lub przedpokoju. Metalowe, drewniane czy też płócienne — oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Więcej informacje na temat charakteru poszczególnych pozycji znajdziesz w dedykowanych opisach. Koniecznie sprawdź również pozostałe sekcje naszego sklepu internetowego, aby uzupełnić aranżację o dodatkowe elementy. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7